ATSKLEISK SAVO NATŪRALŲ GROŽĮ. TIKRA SU ELLAMÉ.

  • Intensyviai drėkina ir puoselėja odą

  • Priglunda tarsi antra oda

  • Poveikis juntamas iškart

Apie Ellamé veido kaukes

Ellamé – gražios odos paslaptis. Profesionali veido priežiūra ir rūpinimasis savimi. Farmacijos specialistų specialiai Jums sukurtos greito poveikio veido kaukės Ellamé. Idealus pasirinkimas odos drėgmei atstatyti, odai atgaivinti ir puoselėti!

Ellamé veido kaukių išskirtinumas – itin plonas lakštas prisotintas didele hialurono rūgšties koncentracija, biologiškai aktyviomis medžiagomis – biopeptidais bei ypatingą odos švelnumo pojūtį suteikiančiu Hidrolizuotu šilku.

Hidrolizuoto šilko baltymų sudėtis yra labai panaši į žmogaus odos ir plaukų sudėtį. Molekulės yra mažos, todėl gali prasiskverbti giliai į odą. Hidrolizuotas šilkas papildo odą reikalingais baltymais ir suteikia jai blizgesio, elastingumo bei šilko švelnumo pojūtį.

Būtent dėl šių priežasčių hidrolizuotas šilkas yra puiki priemonė odos maitinimui ir drėkinimui.

Ellamé veido kaukių serumą sudaro kruopščiai atrinktos odą puoselėjančios ir tausojančios medžiagos tiksliai nustatytomis koncentracijomis. Serumas subalansuotas geriausiems rezultatams pasiekti. Dėka serumo sudėtyje esančio biopeptido, mažinančio odos jautrumą*, Ellamé veido kaukės tinka visų tipų odai, taip pat jautrios odos priežiūrai. Ellamé veido kaukės tinka ir moterims, ir vyrams.

Drėkinanti Ellamé Hydro Complex veido kaukė – intensyviai drėkina ir greitai atgaivina nualintą odą. Hialurono rūgštis atstato odos drėgmės lygį, o augalinių ekstraktų kompleksas  (Alavijų lapų sultys, žaliosios arbatos, ramunėlių, rožių bei spirulinos ekstraktai) ramina, tonizuoja ir minkština odą.
Ellamé Hydro Complex rekomenduojama drėgmės balansą praradusiai odai nepriklausomai nuo amžiaus.


Plačiau🡢

Stangrinanti Ellamé Anti-aging veido kaukė – stangrina, mažina raukšleles, palaiko elastingumą ir drėgmę. Sudėtyje esantis biopeptidų kompleksas** mažina esamas raukšleles ir lėtina naujų raukšlių susidarymą. Keramidai ir hidrolizuotas šilkas atstato apsauginę odos funkciją, o antioksidaciniu poveikiu pasižyminčios medžiagos (kofermentas Q10, alfa lipoinė rūgštis, koloidinis auksas) pasirūpina, kad oda būtų apsaugota nuo laisvųjų radikalų.


Plačiau🡢

Regeneruojanti Ellamé Regenerate Complex veido kaukė – atgaivina, skatina atsinaujinti bei didina odos drėgmės balansą ir elastingumą. Sniego dumbliai aktyvina odos regeneracijos procesus, padeda atkurti ir išlaikyti odos spindesį ir jaunatviškumą, mažindamas pirmųjų senėjimo požymių atsiradimą. Ellamé Regenerate Complex veido kaukė  – rekomenduojama naudoti pavargusiai ir nualintai veido odai.


Plačiau🡢

Ellamé veido kaukės yra priskiriamos dermatologinės kosmetikos grupei, tad jas įsigyti galite tik vaistinėse arba pas autorizuotus grožio specialistus : Kur įsigyti
Plačiau apie kaukes galite skaityti čia: Veido kaukės. Apie Ellamé sudėtyje esančius ingredientus informacijos rasite čia: Kas slepiasi veido kaukėje

Paskaityti atsiliepimus apie Ellamé ir palikti savąjį kviečiame čia: ATSILIEPIMAI

*Acetil tetrapeptidas -15 yra peptidas mažinantis odos jautrumą ir didinantis odos tolerancijos lygį. Jo efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

**Ellamé Anti-aging veido kaukės sudėtyje yra net 4 biopeptidų kompleksas : Acetil tetrapeptidas-15, Acetil heksapeptidas-8 (Argilerinas), Palmitoil heksapeptidas-12 ir Palmitoil tetrapeptidas-7. Priemonės su biopeptidais yra vienos inovatyviausių, išmaniausių ir efektyviausių biotechnologinių sprendimų kosmetikoje. Plačiau apie peptidus skaitykite čia: Ingredientai