ATSKLEISK SAVO NATŪRALŲ GROŽĮ. TIKRA SU ELLAMÉ.

  • Intensyviai drėkina ir puoselėja odą

  • Priglunda tarsi antra oda

  • Poveikis juntamas iškart

Palmitoil heksapeptidas-12

 

Palmitoil heksapeptidas-12
Cheminis pavadinimas (INCI) :
Palmitoyl Hexapeptide-12
Funkcija: ANTIOKSIDANTAS

Palmitoil heksapeptidas-12, kitaip – palmitoil oligopeptidas, yra naujos kartos amino-peptidas, sudarytas iš trijų amino rūgščių ir prijungtos palmitino rūgšties. Būtent dėl pastarosios rūgšties peptidas gali prasiskverbti į odą.

Peptidas yra I tipo kolageno molekulės fragmentas. Jis veikia kaip ląstelinis informacijos nešiklis, skatinantis kolageno ir kitų pagrindinių tarpląstelinio užpildo baltymų gamybą. Kartu su  palmitoil tetrapeptidu-7 jis veikia sinergiškai ir ženkliai didina hialurono rūgšties kiekį odoje. Gaunamas maksimalus odą regeneruojantis ir stangrinantis efektas, dėl kurio atstatomas odos elastingumas, drėgmės kiekis ir tonusas. Beto, palmitoil heksapeptidas-12 nesukelia jautrumo ir tinka turintiems jautrią odą.

Kinikinių tyrimų in vitro metu gauti rezultatai atskleidė, jau po 72 valandų palmitoil heksapeptido-12 ir palmitoil tetrapeptido-7 naudojimo pastebimas kolageno, fibronektino ir hialurono rūgšties kiekio padidėjimas:

Tyrimo in vivo metu gauti rezultatai įrodo šių peptidų efektyvumą mažinant raukšlių kiekį ir gylį. Tyrime dalyvavo 23 savanoriai (amžiaus gupė: 39-74 metai), kurie 56 dienas du kartus per dieną naudojo palmitoil heksapeptidą-12 ir palmitoil tetrapeptidą-7.

Moksliniai straipsniai PDF formatu parsisiuntimui