ATSKLEISK SAVO NATŪRALŲ GROŽĮ. TIKRA SU ELLAMÉ.

  • Intensyviai drėkina ir puoselėja odą

  • Priglunda tarsi antra oda

  • Poveikis juntamas iškart

Palmitoil tetrapeptidas-7

 

Palmitoil tetrapeptidas-7
Cheminis pavadinimas (INCI) :
Palmitoyl Tetrapeptide-7
Funkcija: ODOS KONDICIONAVIMO MEDŽIAGA

Šis peptidas sukurtas uždegiminiams odos procesams ir jų pasekmėms mažinti. Prie jį sudarančių keturių aminorūgščių prijungta palmitino rūgštis leidžia peptidui lengvai prasiskverbti pro odą.

Uždegimas – tai normali organizmo reakcija į kenksmingą medžiagą arba audinio pažeidimą. Uždegimo metu odoje išskiriami uždegimo mediatoriai – interleukinai. Tačiau sulaukus 35 metų hormonų kiekis organizme ima mažėti. Organizmas pradeda išskirti didesnį kiekį interleukinų netgi tuo atveju, jei uždegimo nėra. Tai lėtina audinių regeneraciją, mažina audinių tvirtumą ir gijimo potencialą. Dėl to pažeidžiami tarpląstelinio užpildo baltymai (daugiausia – kolagenas ir elastinas), o tai – raukšlių atsiradimo, odos elastingumo ir tonuso praradimo priežastis.

UV spinduliuotė taip pat didina interleukinų išsiskyrimą. Tačiau mokslinio tyrimo metu, veikiant ląsteles UV spinduliuote ir pridėjus palmitoil tetrapeptido-7, interleukinų išsiskyrimas buvo sumažintas 86%. Taigi, palmitoil tetrapeptidas-7 slopina interleukinų išsiskyrimą ir mažina uždegiminius procesus. Dėl to stabdomas odos senėjimo procesas, oda gali greičiau atsinaujinti.. Tyrimą in vitro vykdę mokslininkai („Ultra Aesthetics scientists“) įrodė, kad, priklausomai nuo dozės, palmitoil tetrapeptidas-7 sumažina interleukinų išsiskyrimą iki 40%.

Moksliniai straipsniai:
http://www.green-river.eu/English/Downloads/Palmitoyl%20Oligopeptide.pdf